• سبد خرید خالی است
کیفیت در محصول

برای اینکه کیفیت را بهتر تعریف کنیم باید در وهله اول تعریفی از محصول ارائه کنیم و پس از آن به  سراغ کیفیت برویم.

محصول را ماحصل خروجی یک فرآیند می دانند. به بیانی دیگر، آن چیزی که خروجی سازمان است و بدست مشتری می رسد.

                  محصول می تواند شامل کالا  و یا  یک خدمت باشد.

سازمانی که یک گوشی موبایل تولید می کند، محصول یک کالای فیزیکی ملموس است و زمانی که فردی خدمات تعمیر اتومبیل ارائه می کند محصولش اتومبیل تعمیر شده است. لذا ما محصول را در دو  حالت کالا و خدمات می شناسیم.

پس زمانی که می گوییم کیفیت باید در محصولات سازمان مورد توجه قرار گیرد، هم کالا را مد نظر داریم و هم خدمات را.

 

با در نظر گرفتن موارد فوق شرکت سروش سپهر هامون تلاش دارد با درنظر گرفتن دیدگاه مشتری در همه جوانب، مجموعه کامل از نهاده،مشاوره در حوزه کشاورزی و دامپروری و خدمات مهندسی کشاورزی را ارائه دهد.

این مجوعه در راستای تامین کیفیت در نهاده های تولیدی خود و همچنین نهاده های تامین شده توسط تولید کننده های داخلی و شرکتهای همکار خارجی مبادرت به انجام آنالیز های با برنامه و رندوم کرده تا در نهایت تنها، بهترین و کاملترین محصول را به مشتریان محترم خود پیشنهاد کند. 

ارائه مشاوره به کشاورزان محترم تنها با انجام آزمایشات مربوط (خاک،آب و بافت گیاه) در مزرعه امکان پذیر می باشد تا موثرترین برنامه تغذیه و درمان به مشتری تقدیم شود.تولید و ارائه پک های مخصوص آنالیز شرکت سروش سپهر هامون راهی مطمئن جهت رسیدن به این هدف می باشد.

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی در صنعت مادر کشاورزی و ارائه راهکارهای جدید و موثر  که به افزایش کیفیت و حجم تولیدات به همراه کاهش مصرف آب و سموم  کمک می کند این مجوعه با در نظر گرفتن شرایط محیطی سعی در بکارگیری موثرترین روش برای پیاده کردن کشاورزی هوشمند برای کشاورزان محترم را دارد.

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.