• سبد خرید خالی است

تولید توت فرنگی استرالیا

سودآوری ، کیفیت و عملکرد محصول توت

استراتژی ها ما برای شما

سودآوری

مسئله

توت زودرس به بازار

راه حل

سودآورترین محصولاتی است که می توان در اوایل فصل که تقاضا زیاد و عرضه محدود است ، برداشت کرد. برنامه Early To Market به تولیدکنندگان کمک می کند تا در اوایل فصل که یک چالش محسوب می شود ، عملکرد و کیفیت انگور تولید کنند.

 

محصولات

شکل / اندازه / قند
Rhino HighTech
شکل گیری بهتر میوه باعث
بهبود شکل میوه ، به ویژه کشیدگی می شود
بسیار فعال و غیر هورمونی
تقسیم سلولی را افزایش می دهد
باتالون
باعث افزایش اندازه و عملکرد میوه می شود
Bombardier Sugar
باعث تقویت قند میوه می شود (brix)
سنتز ساکارز را رشد می دهد
همگن

 

مسئله

حفظ کیفیت

راه حل

یکی از بزرگترین محدودیت ها در تولید توت فرنگی و زغال اخته ، حفظ کیفیت بالای میوه در طول دوره برداشت است. برنامه ما میوه با درجه بسته بندی بالا را در تمام فصل با آب و هوای متغیر به حداکثر می رساند.

 

محصولات

شکل / اندازه / قند
Rhino HighTech
شکل گیری بهتر میوه باعث
بهبود شکل میوه ، به ویژه کشیدگی می شود
بسیار فعال و غیر هورمونی
تقسیم سلولی را افزایش می دهد
باتالون
باعث افزایش اندازه و عملکرد میوه می شود
Bombardier Sugar
باعث تقویت قند میوه می شود (brix)
سنتز ساکارز را رشد می دهد
همگن

 

توت - مطالعه موردی رشد دهنده

محصول: توت فرنگی

منطقه:  Bundaberg، Qld

پیش زمینه رشد
هدف Luscious Fruit تمرکز بر کیفیت و طعم توت فرنگی است. مدت کوتاهی پس از کاشت محصول امسال ، یک پمپ آب وجود داشت که از بین رفته بود و باعث استرس محصول شد. با وجود این عقب نشینی ، تجارت از افزایش چشمگیر عملکرد برخوردار شد. آنها توانستند زود به بازار بروند و شاهد از دست دادن گیاه در اثر بیماری و اشکالات درنده بودند.

The Strategy
Soil Health Products
Mycogel
Rhino Hi-Tech
Batallon
Bombardier Sugar

کاربرد
به عنوان باروری و محلول پاشی اعمال می شود

 

مصاحبه با Grace Lim ، Luscious Fruit ، کوئینزلند

New To Industry
من شروع به استفاده از مشاوره نیل در حدود 3 سال پیش کردم ، زمانی که او به عنوان یک زراعت فروش مجدد کار می کرد. برای شروع این فصل ، من نمی دانستم که او آنها را ترک کرده و مجبور شده بود او را ردیابی کند و او را در Solutionable Farming Solutions به عنوان مدیر فنی پیدا کند. من فکر می کنم توصیه و راهنمایی او در رابطه با استفاده از محصولات Kimitec دلیل این امر بوده است که ما موفق به پرورش توت فرنگی هایی شده ایم که طعم شیرینی دارند و عالی به نظر می رسند.

تمرکز بر کیفیت و طعم توت فرنگی
هدف من تولید تن و تن توت فرنگی نیست ، بلکه تمرکز بر کیفیت است. من توت فرنگی را هرگز دوست نداشتم تا زمانی که مزرعه را خریداری کردم و کشف کردم که در واقع طعم آنها چگونه است. بازخورد مثبت در مورد طعم و مزه بسیار زیاد بوده است. مردم مدام به من می آیند و می گویند ، "من هرگز توت فرنگی های اینچنینی را نچشیدم. چرا توت فرنگی های کولز و وولورث اینگونه نیستند؟

محصول کارآمدتر
وقتی لیست نیل را برای اولین بار دیدم ، در ابتدا فکر کردم که هزینه هایم بالاتر خواهد رفت. اما فهمیدم که از کالای کمتری بیشتر از قبل استفاده کردم ، بنابراین اقتصاد خوب بود.

افزایش عملکرد
ما در سال گذشته به 50٪ افزایش تناژ دست یافته ایم که قابل توجه بود.

انعطاف پذیری در برابر استرس محصول
فقط دو روز پس از کاشت محصول ، پمپ ما خراب شد. ما باید با یک پمپ بسیار کوچکتر آبیاری می کردیم و استرس محصول زیادی وجود داشت. من فکر می کردم که در نتیجه محصول فقیرتر خواهد بود ، اما نیل به نجات محصول کمک کرد. راه حل های پایدار کشاورزی با استفاده از مواد محرک بیوتیک Kimitec به گیاهان کمک می کند تا در برابر بیماری و استرس مقاومت بیشتری داشته باشند. 

اوایل برداشت
سال گذشته من برداشت محصول را تا ژوئن شروع نکردم. امسال ما در روز مادر برداشت کردیم و از مزایای قیمت بهره مند شدیم. من فکر نمی کردم که گیاهان بخاطر استرس گرمایی که رخ داده بخوبی این کار را انجام دهند. 

بیماری کمتر
ما به جای ریشه های خالی شاخه های توت فرنگی خریداری کرده بودیم. دوشاخه در مقایسه با ریشه های برهنه بسیار بهتر زنده ماند ، اما هنوز هم از نظر دسترسی به مواد مغذی مناسب و آبیاری تحت فشار قرار داشتند.

می توانم به صورت آنلاین ببینم که تولیدکنندگان توت فرنگی در حال بحث درباره چگونگی مرگ و میر قسمت های قابل توجهی از محصولاتشان از سندرم برگ قرمز بودند. من چنین چیزی را تجربه نکردم. درمان پایدار کشاورزی که نیل توصیه کرده گیاهان در مقاومت در برابر بیماری مقاوم هستند. من از هیچ گونه سموم دفع آفات استفاده نکردم. من به اشکالات درنده ای که دو بار برای فصل خریداری کردم اعتماد کردم. من همچنین از قارچ کش ها به حداقل استفاده کردم.

بهبود کیفیت ، عملکرد و انعطاف پذیری توت فرنگی
ما دیدیم که چگونه تیمارهای محصول پایدار راه حل های کشاورزی Kimitec توت فرنگی را پس از استرس قابل توجه محصول ، احیا کردند. ما از اینکه توانستیم با محصولی بسیار شیرین و با کیفیت زود وارد بازار شویم سود کسب کرده ایم. ما از نتایج حاصل از محصول Kimitec از طریق Solutionable Farming Solutions خوشحال هستیم و در فصل آینده نیز به استفاده مجدد از آن ادامه خواهیم داد.

گیاهان توت فرنگی در Luscious Fruit
 
 
محصول توت فرنگی تازه کاشته شده در Luscious Fruit
 

 

 
 

آماده بیشتر دانستن هستید؟